Телевизионна бомба: Гала влиза в „Като две капки вода“
Тази сутрин ефирът на „На кафе“ се превърна в арена на една от най-големите медийни сензации за сезона. Любимец на публиката Димитър Рачков официално потвърди слуха, който обикаляше публичното пространство – обичаната водеща Гала ще бъде част от новия сезон на „Като две капки вода“.
Новината буквално взриви социалните мрежи, тъй като Гала е едно от най-разпознаваемите лица на NOVA, но до момента винаги е стояла от страната на водещ или зрител. Рачков, със своя типичен хумор, загатна, че подготовката на водещата вече е започнала и тя е готова да покаже неподозирани таланти и артистични превъплъщения, за които дори и половинката й Стефан не подозира.
Самата Гала не скри вълнението си от новото предизвикателство. Тя сподели, че влиза в шоуто с огромна доза самоирония и желание за забавление, макар и да осъзнава трудността на сложните имитации, които я очакват, но ще пее всичко, което й се дава/
Участието на Гала в 14-тия сезон на „Като две капки вода“ обещава да бъде един от акцентите в предаването. Феновете вече тръпнат в очакване да разберат кой ще бъде първият образ, в който Бутонът на късмета ще я превърне. Едно е сигурно – присъствието на водещата ще добави нова доза елегантност и изненада към любимото шоу за имитации.