Карта Таро: Отшелникът
Юли е месец на вътрешна работа за вас. Няма нужда да бързате за никъде или да доказвате нещо на някого. Отшелникът ви насърчава да спрете и честно да отговорите на въпросите, които витаят във въздуха от дълго време. Не става въпрос за самота, а за прекарване на качествено време сами. Вторият месец на лятото е подходящ за учене, за тихи вечери с книга и за разбиране накъде искате да тръгнете.